en | de | lt

Karštas plieno detalių kalimas ir mechaninis apdirbimas nuo 1995 metų

Apie mus

Forge LT - vienintelė privataus lietuviško kapitalo plieno kalimo įmonė Lietuvoje, veiklą pradėjusi 1995-aisiais metais. Mūsų pagrindinė misija, kaip tiekėjo daugeliui žinomų pasaulio inžinerinės pramonės gamintojų, būti kuo lankstesniems, pateikti produkciją per kuo trumpesnį laiką ir užtikrinti bekompromisę kokybę.

Neseniai atšventėme Forge LT 25-ąsias veiklos metines ir ypatingai didžiuojames, kad su daugeliu partnerių dirbome kartu visus šiuos metus. Tai ne tik įrodo, kad esame savo srities specialistai ir turime ypatingą, rinkoje vertinamą know-how, tačiau ir įkvepia mūsų komandą siekti dar didesnių tikslų ir nuolatos tobulinti mūsų pačių profesionalumą.

photo

Pajėgumai

Esame pajėgūs pagaminti iki 3200 tonų produkcijos per metus - karšo kalimo kaltinių, kurių svoris nuo 1 iki 8 kg. Visos keturios kalimo linijos buvo neseniai renovuotos bei modernizuotos ir yra pilnai paruoštos potencialiam gamybos pajėgumų augimui.

Gamybinę, pagalbinę įrangas bei matavimo kalibrus gaminames patys. Tai leidžia užtikrinti Forge LT lankstumą bei greitą reakciją į netikėtus partnerių poreikių pasikeitimus.

300
Gaminamų kaltinių pozicijų
40+
Patyrusių specialistų komanda
25+
Metų patirtis karštame kalime
95%
Eksportuojama į Europos Sąjungą

Kokybės užtikrinimas

Forge LT įsteigtas kokybės skyrius, kurio pagrindinis tikslas – užtikrinti, jog pagaminti gaminiai pilnai atitinka brėžinio reikalavimus prieš jiems išvykstant pas klientą.

Tikrinimo procesas prasideda pačioje pradžioje - nuo medžiagų gavimo ir baigiasi pakavimo stadijoje. Tikrinami visi gaminio kokybei jautrūs aspektai – perkamų medžiagų deklaruojamos savybės, kalimo įrangos matmenys, kaltinių matmenys, mechaniškai apdirbtų gaminių reikalavimai, paviršių švarumo reikalavimai ir kita.

Matavimo įranga

Nuolatos investuojame į matavimo įrankius, jų kalibravimą bei bendrą priežiūra. Visi įrankiai esantys įmonėje tikrinami kas nustatytą periodą ir reikalui esant, kalibruojami.

Sertifikatai

› ISO9001:2015 (Bureau Veritas)
› ISO14001:2015 (Bureau Veritas)

Atsisiuntimai

info

Mieli lankytojai,

Be atsiusintimų esančių kairėję, taip pat turime Jums paruošę kitos naudingos informacijos apie mūsų veiklą - įmonės prezentaciją, 3D įmonės vizualizaciją ir kt.

Susisiekite su mūsų pardavimų komanda - sales@aumeta.lt