en | de | lt

Atnaujinimas dėl Covid-19 situacijos

Grįžti atgal
22 birželio, 2020

Mieli partneriai,

Kaip ir daugelis kitų organizacijų, šiuo sudėtingu laikotarpiu imames veiksmų bei priemonių, kad užtikrintume savo komandos sveikatą ir savalaikį užsakymų tiekimą. Atnaujiname situaciją bei veiksmus, kurių imames.

Pristatymas, tiekimo terminai, transportas

Pirmiausia norime informuoti, jog Aumeta gamykla dirba bei neturime išskirtinių vėlavimo atvėjų dėl susidariusios situacijos ir tiekimo grandinės sutrikimų. Logistika taip pat nėra sutrikusi ir gaminiai be sutrikimų pasiekia savo gavėjus. Dėl viso pikto rekomenduojame visiems užsakymams turėti bent kelių dienų buferį dėl galimų logistikos sutrikimų.

Aumeta tiekimo grandinė taip pat nėra sutrikusi ir neturi didesnių iššūkių. Medžiagų tiekimas vyksta įprastu rėžimu ir kol kas neturime jokių ženklų, kad situacija galėtų pasikeisti radikaliai.

Prevenciniai veiksmai

– Įmonėje esantys dažnai liečiami paviršiai yra nuolatos dezinfekuojami tiek administracinėse, tiek gamybinėse patalpose.
– Darbuotojai turintys galimybę dirbti nuotoliniu būdu šiuo metu ir iki karantino pabaigos darbuosis iš namų.
– Visi visitai pas klientus bei partnerius uždrausti iki atskiro pranešimo. Vizitai į Forge LT taip pat griežtai ribojami.
– Nuolatos klausiame savo tiekėjų bei partnerių apie situaciją, prašome atnaujinimų apie tiekimo terminus bei galimus vėlavimus.

Eskalacijos atveju

Nors prognozuoti tolimesnę situaciją ypatingai sudėtinga, turime pasiruošę eskalacijos planą situacijai pablogėjus.

Plane išdėstytas veiksmų planas, kuris apima atostoginių dienų išnaudojimą, papildomus viršvalandžius ir kitus veiksmus, kad galėtume užtikrinti savalaikį užsakymų tiekimą.

Taip pat, tiekimo grandinėje sudarėme „Planus B“ pagrindinėms medžiagoms, subrangos paslaugoms bei įrankių pirkimui.

 

Forge LT komanda Jums linki išlikti sveikiems!
Jei turite bet kokių klausimų, susisiekite su mūsų komanda – info@forge.lt